برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید

آرشیو

آخرین مطالب ارسالی

اندازه طبیعی آلت تناسلي مردانه چقدر است؟


اضطراب در خصوص اندازه آلت تناسلي

رشد آلت تناسلي و اندازه آن نوعی تشویش و اضطراب در دوران نوجوانی و جوانی است.مجموعه ایمیل ها و سوالاتی که در اینترنت در این زمینه مطرح اند و همچنین میزان روز افزون آگهی های تجاری در این زمینه-بویژه در سطح وب-موید این مساله است.  باوجود اینکه مردان می دانند که اندازه آلت از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما این افسانه دایمی و همیشگی وجود داشته و دارد که شجاعت جنسی وابسته به بزرگی آلت است. این در حالی است که رضایتمندی جنسی به چندین عامل وابسته است که اندازه آلت تنها یکی از آن هاست. باید توجه داشت، بزرگی آلت تناسلي معادل رضایتمندی کامل جنسی نیست.  گرایش تمایلات و توجهات به اندازه آلت اگرچه اندازه آلت تناسلي به عنوان یکی از جنبه های آناتومی بدن انسان مورد توجه بوده ،اما گرایش و توجه به آن نیز متفاوت بوده و هست. به عنوان مثال در روم یا یونان قدیم آلت بزرگ مایه خنده و تمسخر بوده که آثار آن در موزه ها موجود است.

چه چیزی اندازه آلت تناسلي را تعیین می کند؟

اندازه آلت بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود.اندازه آلت تناسلي در طی بلوغ تغییر می کند. رشد آلت بین سنین ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود،البته این زمان در بعضی پسربچه ها زودتر و بعضی دیرتراست. در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش مو های ناحیه تناسلی آغاز می شود.رشد آلت ابتدا در طول وسپس درقطر صورت می گیرد.

اندازه متوسط آلت تناسلي افراد بالغ در حالت معمولی(شل) بین۶ تا ۱۱ سانتی متر است.نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان باید تا ۱تا ۲ سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند. اندازه متوسط آلت تناسلي  ابعاد بدن فرد ،طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد.اگر فردی چاق و ستگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آید،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو میرود.این حالت در اصطلاح پزشکی آلت تناسلي پنهان شده نامیده می شود. تعدادی از حالات طبی وجود دارند که بر اندازه آلت تاثیر می گذارند.این ها در زمان تولد آشکار هستند و نیازمند مداخله طبی هستند. میکروپنیس (طول آلت حداکثر ۳/۱سانتیمتر)حالتی است که ناشی از اختلال ژنتیکی یا هورمونی می باشد.آلت تناسلي شبکه ای(پرده دار)،آلت پنهان شده و آلت تله دار همه حالاتی هستند که اندازه آلت طبیعی است اما به ظاهر کوچک به نظر می آید.این مشکلات با عمل جراحی قابل اصلاح می باشند.در موارد بسیار نادر کودکانی بدون آلت به دنیا می آیند(۱مورد از هر ۲۰میلیون پسری که متولد میشود).

اندازه طبیعی آلت تناسلي

یکی از مشکلاتی که در بررسی و تحقیق در مورد اندازه طبیعی آلت تناسلی(در حالت شل یا راست شده) با آن مواجه می شویم این است که آمارهای جهانی به راحتی و به صورت علمی قابل تلفیق نیست. تعداد زیادی سرشماری اینترنتی و مطالعات آماری وجود دارند، امااین تفکر که آمارها بدون نقص باشند چندان واقعی نیست. اغلب نتایج حاصل سرشماری گزارش فردی است،و این متکی به صداقت کامل مردان در مورد اعلان اندازه آلتشان می باشد،در حالی که گرایش به سمت ادعاهای اغراق آمیز است.وقتی از شما می خواهند خودتان را اندازه گیری کنید چه خواهید گفت؟آیا اندازه ها را به سمت مقادیر بیشتر گرد نمی کنید؟

اندازه آلت تناسلي در حالات شل و راست شده

اندازه آلت شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نمی باشد. در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلي تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر میکند،اما اغلب مردان آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده به طور قابل توجه بزرگ می شود. جالب توجه این است که اغلب اندازه آلت در حالت شل، مردان را نگران می کند!

به هر حال به جهت رفع نگرانی های شما برخی آمارهای خالص و کلی را در این جا ذکر می کنیم:

متوسط اندازه آلت تناسلي در حالت شل در محدوده ۶ تا ۱۰سانتی متر است.      متوسط اندازه آلت تناسلي در حالت راست شده در محدوده ۱۱تا ۱۵ سانتی متر است.

باید توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت تناسلي را به صورت موقت کوچکتر می کند.

تعدادی از سوالات رایج و پاسخ آن ها: ۱-آیا قرص ها،شربت ها،لوسیون ها وروغن ها اتدازه آلت تناسلي را افزایش می دهند؟  هیچ مدرک معتبرعلمی وجود ندارد که قرص ها،شربت ها،لوسیون ها وروغن ها اثر دایمی در بزرگ کردن آلت داشته باشند. لطفا پول خود را پس انداز کنید! ۲-آیا آلت به طور دایمی ممکن است کوچک تر شود؟  بله! آلت تناسلي در سنین بالا-کهنسالی- ممکن است کوچک تر شود.همچنین شواهدی وجود دارد که ناتوانی جنسی طولانی مدت می تواند موجب کوچک شدن اندازه آلت شود.وقتی فردی چاق و سنگین وزن است ،آلتش کوچکتر و جمع شده به نظر می آید.معمولا وقتی وزن کاهش می یابد اندازه آلت تناسلي به وضعیت قبلی خود برمی گردد. ۳- آیا روش جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلي وجود دارد؟

بله!تعدادی تکنیک های جراحی وجود دارند که می توانند قطر و طول آلت را افزایش دهند.با آزاد کردن رباطی(لیگامنت)که آلت تناسلي را در جای خود نگه می داردمی توان آن را تا حد ۵/۲ سانتی متر طولانی تر کرد. ابمپلنت های پوستی نیز می توانند طول و قطر آلت را اضافه کنند. در مورد هر یک از مداخلات جراحی باید در نظر گرفت که آیا منافع جراحی برخطرات آن غلبه دارد یا خیر. باید توجه داشت که در مقابل عوارض جانبی این اعمال،نتایج تزیینی آن ارزش نخواهد داشت. اکثر اورولوژیست ها به جز در مواردی که بدشکلی(دفورمیتی)یا علت طبی خاصی وجود دارد ،اقدام به این نوع اعمال جراحی نمی کنند.

منبع : تنظيم خانواده

 

سوالات :

 • فضل
   

  من ۳۷سالدارم طول التم ۱۲ وقطرش ۱۱ میباشد لطفآرهنمایی کنید.

   
 •  
  عجب
   

  بابا من فک کردم فقط من نگران پسرمم.نگو همه نگرانن از احسان ۱۷ ساله و ۱۳ ساله تا مرد ۴۵ ساله.خدا قوت انشا… ب سایز مورد علاقتون برسین منم دعا کنین😂😂😂

   
 •  
  سلامتی خوبه
   

  سلام من ۲۸ سالم اندازه ۶ سانتیمتر.ایا کافی ؟

   
 •  
  fazel
   

  من شش ماهه ازدواج کردم شب رابطه دارم .سحر رابطه دارم . صبح وظهر رابطه دارم گاهی شاید هم بیشتر . این تعدادی ک گفتم یعنی روزی پنج یا شش بار حداقل با رابطه ارضا میشم .گاهی رابطه م طولانی هست .هرچی س میکنم بازدوباره شق میشه .میخواستم بدونم ک رابطه زیاد واسه مرد زیان اوره یا نه ؟وراهش چیه که بتونم کمتر رابطه داشته باشم .

   
  •  
   شهریار
    

   تو قبل ازدواج چیکار میکردی پس

    
  •  
   404
    

   بله رابطه های زیاد و همچنین پاک نکردن “منی” بعد از نزدیکی( باید سریع بعد از انزال ادرار کنید تا آب منی در مجاری مربوط باقی نماند.) باعث بیماری واریکوسل ( تورم رگ های چسبیده به تخم) که علایم آن تفاوت در اندازه ظاهری تخم ها و کج بودن حالت آن است ک اگر وخیم باشد یعنی به حدی دارای درد باشید ک نتوانید تحمل کنید باید عمل شوید. البته عواملی چون سرطان نیز همچین حالتی دارد اگر درد اندکی درمواقع زور زدن در مثانه یا کمی بالای ان و یا باسن حس مکنید علایم واریکوسل درجه ی ضعیف است سریعتر مراجعه کنید تا وخیم تر نگردد. با تشکر از همه دوستان یاعلی

    
  •  
   وای
    

   پس کی سر کار می ری؟

    
 •  
  علیرضا
   

  سلام من هیجده سالمه آلتم موقع افتادن ۱۰ سانته و موقع راست شدنش ۱۶ سانته به نظرتون خوبه؟

   
  •  
   حامد
    

   خوبه داداش خوبه

    
  •  
   Freedom
    

   اره داداش عالیه

   یادت باشه، سکس فقط ب آلت محدود نمیشه…
   باید با خانمی که رابطه داری، عاشقانه برخورد کنی
   اونموقع با ۱۰ سانت هم جواب میگیری

    
 •  
  A
   

  سلام دوستان ترو خدا هرکی راه حلی پیدا کرد برای دراز کردن میل جنسی به منم بگه ممنون میشم

   
 •  
  بهزاد
   

  سلام ، ٤٣ سالمه و الت من ١١ سانت هنگام بزرگ شدنه ، كارى ميشه كرد بزرگتر بشه ؟
  ممنونم برام كارى كنيد

   
 •  
  علی
   

  ـدر ضمن اونایکه الت کوچک دارن وهمسرشون راضی نیس اول بادستت اونقدر بازیش بده که از حال بره بعد سکس کن اونوقت براش کوچکی بزرگی فرقی نمیکنه موفق باشید بازم میام اکه کسی برا کمک سوالش منو خواست اسممو بنویسه ari میدونم که با منه چون علی خیلی زیاده اینجا

   
 •  
  مصطفی
   

  سلام من قطر آلتم زیاده فقط ازکوتاه بودنش رنج میبرم حدودا ده الی یازده سانته وقتی که راسته چیکارکنم قدشم بلندبشه ۲۸ سالمه ازهراسپری استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم خواهشاشماکمکم کنین باتشکرش

   
 •  
  سينا
   

  با سلام من ١٤سالمه و اندازه ي آلتم ١٣ سانته لطفا بگيد كه آيا بزرگ تر از اين هم ميشه و اگر راهي بلديد بگيد

   
 •  
  جوکر عزیز
   

  وقتی من کاری میکنم حرکت میکنم بیضه من سفت میشه و ی شکل بدی پیدا میکنه یحاهایی خوندم نوشته بود مبتلا به واریکوسل الان مشکل واریکوسله؟راه حلش چیه?۱۶سالمه_ولی تو تولید اسپرم مشکلی نداره بعضی جاها نوشته بود اسپرم تولید نمیشه؟نیاز به کمک و منتظر جواب؟

   
 •  
  اسماعیل
   

  سلام بچه ها اگه میخواین الانمون رشد کنه روغن خرچنگ تهیه کنید…ماساژ دهید ۱۰روزه نتیجه میگیرید….

   
  •  
   محمد
    

   سلام داداش…اینو جدی گفتی؟؟؟؟
   من ۲۸ سالمه ولی آلتم ۱۴ سانته…
   میخوام بزرگش کنم اصلا با اینی که هست حال نمیکنم😢😢😢😢😢

    
 •  
  امیر
   

  سلام آقای دکتر لطفا راهی واسه افزایش قطر و طول آلت معرفی کنید؟؟خیلی برام مهمه ؟؟دستگاه؟قرص؟؟کرم؟؟؟خواهش میکنم ج بدید

   
 •  
  mmd
   

  روغن زالو بگیرید برید زیر نور افتاب دو سه دقیقه ماساژ بدید بعد با اب ولرم بشورید،بعد هف هش ما جوابشو میگیرید

   
 •  
  حمید
   

  سلام حمید هستم ۴۳سالمه ۸ سال پیش تصادف کردم و تا حلالا چند عمل سنگین روی مجاری ادراری انجام دادم دکتر متخصص گفته به دلیل جراحی های زیاد روی مجاری ادراری عصبهای دهانه مثانه با مشکل برخور کرده و پاره شده است و برای داشتن نعود خوب باید پروتز بگذارم این در حالی است که دیگه هزینه عمل و خرید پروتز را ندارم ایا دستگاهی مبنی بر افزایش سایز وجود دارد نعوذ من هیچ گونه عکس العملی ندارد کوچک در حدود ۵سانت و شل است در حر حالتی حتی در حال ماساز کشاله ران

   
 •  
  هژار
   

  روغن کوردی بخورید تا آلت شما بزرگ بشه من خودم حاشا الحضور شما آلت من ۲۲ سانتی متر است

   
  •  
   علی
    

   درست میگی

    
 •  
  بلال حبشی
   

  سلام دوستان و دکتر عزیز روغن کونجد خوبه یانه
  آیا قوه باع تاثیر داره

   
 •  
  بلال حبشی
   

  سلام دکتر جون من موقع راست شدن طولش ۱۵ولی حالت خوابیده ۵ چرا اینجوره میشه بگین چکار کنم سایزش ثابت باشه

   
 •  
  علی
   

  سلام خدمت همه عزیزان،میخواستم ببینم روغن یاگیاه خاصی هست که الت وبزرگ کنه؟اگرکسی اطلاع موثق داره لطف کنه به منم بگه.ممنون ازهمه دوستان

   
 •  
  شهرام
   

  سلام اينقد اقاي دكتر اقاي دكتر نكنيد ميبينيد كه اقاي دكتر خستن رفتن اسراحت كنن

   
 •  
  علی‍
   

  سلام من۳۸سالمه طول آلتم۱۵سانت چندین ساله که اعتیادتزریقی دارم توقسمت کشاله ران .ازهمون زمان رشت آلتم قطع شد.چون توخانواده وفامیل مابیشترآلتشون بزرگتراز۲۰سانته.خواستم بپرسم آیاواقعاکوچکتربودن آلت بنده ازبقیه خانوده دلیلش اعتیادتزریقیمه یانه وآیاراهی برای رشدآلتم وجودداره؟آقای دکترعزیزممنون میشم بنده روراهنمایی بفرمائید.

   
 •  
  فسیل
   

  با سلام من ۱۳ سالمه الت من ۹ سانتی متره بنظره خودم کوچیکه وراهحلی می خواهم

   
 •  
  محمد
   

  سلام من ۲۷ سالمه الت تناسلیم ۱۲ سانته ازدواج کردم ولی مشکل دارم چطوری هم حجمشو زیاد کنم هم اندازشو چند سانت بلندتر کنم خیلیممنون میشم کمکم کنید تا زندگیم خراب نشده

   
 •  
  Ehsan ag
   

  سلام
  بنده هفده سالمه الت ام راست میشه حدود ۱۸ سانته میخواستم بدونم ممکنه در بعد ها بزرگ تر بشه یا که خیر.

  مرسی

   
 •  
  علی
   

  سلام محمد روغن رو از کجا گرفتی اسمش چیه چه طوری مصرف کردی بگو مشکل ما هم حل بشه دمت گرم

   
 •  
  اسد
   

  سلام ای اقا دکتر الت من خیلی کوچکه ۲۵سالمه هنوز ۷سانتشه من چکار کنم اقا دکتر عزیز ممنون میشم که جواب سوال بدید با تشکر

   
 •  
  س
   

  m

  باسلام هرکسی میگه راهی نیست دروغه وی یکم زمان میبره تابه نتیچه برسی من خودم به نتیجه رسیدم سایز الت من ۱۳بود من رسوندم به ۱۸سانت ولی با ماساز وحرکات کششی وروغن خراطین ولی هرروز این کار وانجام میدم توی ۸ماه به نتیج رسیدم
  روشی که دوستمون در بالا گفته درسته چون من هم تجربه کردم

   
 •  
  m
   

  باسلام هرکسی میگه راهی نیست دروغه وی یکم زمان میبره تابه نتیچه برسی من خودم به نتیجه رسیدم سایز الت من ۱۳بود من رسوندم به ۱۸سانت ولی با ماساز وحرکات کششی وروغن خراطین ولی هرروز این کار وانجام میدم توی ۸ماه به نتیج رسیدم

   
  •  
   Alex
    

   ایول…جطوری ابن کارو کردی؟

    
 •  
  علی شم مال
   

  سلام من از ۱۲ ۱۳ سالگی آلتم رشدی عجیبی حدود ۲۰cm (حالت شق شده) داشت که در نوجوانی خیلی خوشحال بودم
  اما الان ۲۰ سالمه و هرچی بزرگتر میشم طول آلتم رشد نداره و فقط قطر آلتم رشد میکنه
  میخواستم بدونم این قضیه تا چند سالگی ادامه داره و واسم مشکلی ایجاد میکنه یا نه

   
 •  
  علی
   

  سلام آقای دکتر التم خیلی کوچیک چکار کنم 😢لطفن جواب من بده اقای دکتور

   
 •  
  محمد
   

  سلام ۲۶سالمه موقع راست شدن آلتم فقط۸سانته براي بزرگ شدنش چكاركنم لطفاًراهنمايي كنيد ممنون.

   
 •  
  hojy
   

  با سلام وخسته نباشید
  طول الت من ۱۳ سانته
  ۲۳ سال سن دارم. ممنون میشم چند راه پیش روم بزارید که حداقل ۳ تا ۴ سانت به طول التم اضافه بشه.
  ممنون

   
 •  
  ابوعمار
   

  سلام من۱۵سالمه طول آلتم وقتی شوله ۷سانت هست ووقتی راسته ۱۲ میرسه من هم چاق هستم وزنم ۹۰کیلو چگار کنم تا بیشتر آلتم روشت بکنه

   

 

 •  
  شهاب
   

  من التم ۱۸ سانته وعمرم ۱۴ ساله عجیبه

 •  

 • علی
   

  من الت تناسلیم وقتی راست میشه ۱۳ سانت ووقتی خم میشه۶ سانته ومن رازیم سنم ۱۲ساله

   
 •  
  M
   

  با سلام من ۱۸ سالمه آلت تناسلی من تقریبا ۱۰ الی ۳۰ درجه کح هستش چیکار کنم درس میشه؟ و این مشکل هس برا آینده یا نه

   
 •  
  محمد
   

  سلام من از روغن مستربیگ استفاده کردم جواب داد هم رو طولش هم رو قطرش

   
  •  
   مجتبی
    

   محمد این روغن رو از کجا گرفتس

    
 •  
  ابوطالب
   

  سلام ..ببخشید من الت تناسلیم موقع گنده و شقی حدودا ۱۳سانت میشه ولی از نظر خودم یه بی اعتمادی پیدا کردم فک میکنم ک کوچیکه و شاید طرفم راضی نباشه.میخوام بدونم چیکار کنم تا چن سانت دیگه بزرگتر بشه.طول بیشتر کلفتیش بد نیست.با تشکر

   
 •  
  علیم
   

  ۲۸سالمه اندازش ۱۵فیکسه فیکسه خودم راضی نیستم طرف مقابلم هم انجوری که میگه بزرگ نیس چه کنم ؟! راه حلی که قطعی بزرک کنه حداقل پنج سانت دیکه چیه؟! لطفا راهنمایی کنید گرفتارم عجیب

   
 •  
  امیر
   

  با سلام، من ۳۸ سالمه حالت شل آلتم ۱۰سانت و راستش۲۳ سانته برخلاف خیلی زمان راست شدن بسیار سفتو راست و کلفت میشه طوری که انگشت شصتم و اشاره بهم نمیرسه وزمان ارضاشدنم هم طولانیه، مشکلات زیادی برام ایجاد کرده، طوری که مدت زیادیه نزدیکی نکردم تا شاید کوچکتر بشه ولی نشده، حتی از نظر شرعی خانم درشت اندامی اختیار کردم اما رظایت حاصل نشد، لطفا راهنمایی کنید

   
 •  
  مجیب
   

  سلام
  مشکل مه این است که آلت من در وقت شل ۲ سنتی است و در وقت راست به ۴ سنتی میشه و سن من ۱۸ سال است و من چاق هم هستم.
  لطفا نظر من را شیر نکند .
  تشکر

   
 •  
  شهاب
   

  سلام ببخشيد من آلت تناسلي ام كوچك است و در ضمن يك بيضه دارم خيلي ناراحت و نگرانم در اين حالت بايد چيكار كنم؟؟؟

   
  •  
   محمد
    

   بزرگ میشی یادت میره

    
 •  
  حمید
   

  ببخشید یک راه برای کوچیک کردن الت نیست من هزار تا سایت رفتم اما راهی پیدا نکردم

   
  •  
   شایان شایسته
    

   باو دمت گرم همه میخوان بزرگ شه تو میخوای کوچیک شه ؟ فازت چیه؟

    
 •  
  علی
   

  سلام .میخواستم یه چیزیو بپرسم من ۱۴ سالمه و طول التم ۱۶ تا ۱۷ سانته میخواستم بدونم همین اندازه کافیه در ضمن وقتی شق میشه زیاد سفت نمیشه باید چیکار کنم

   
  •  
   علی
    

   باید به ائمه اطهار توکل کنید

    
   •  
    محمد
     

    آقای علی آقا ، خودت متوجه شدی چه حرفی زدی . مگه با ائمه علیهم السلام هم شوخی میکنن . امیدوارم که متوجه اشتباهت شده باشی و همینجا اصلاحش کنی.

     
   •  
    ناشناس
     

    خیلی بیشعوری علی حیف این اسم برات

     
  •  
   رضا
    

   طول آلتت از سنت ۲و۳ سانتیمتر بیشتر تا ۲۰ سالگی جا داری پسر مطمئنم طولش میره بالای ۲۰

    
 •  
  arman
   

  لطفا جواب بدین

  من ۱۳ سالمه ولی التم ۵سانته چکار کنم که بزرگ بشه

   
 •  
  مهدی
   

  من ۱۲سالمه آلت من خیلی کوچيکه چی کار کنم من

   
 •  
  محمد
   

  سلام باتشکراز مطالب مفیدتون من ۱۶سالمه امااندازه ی آلتم ۱۲سانته این خیلی منومی ترسونه درضمن یکمم اظافه وزن دارم لطفاراهنماییم کنید که چیکار کنم ممنون از لطفتون

   
 •  
  امید
   

  با سلام خسته نباشی من امید هستم از مشهد ۲۱ سال سن دارم طول آلتم ۱۱ سانته قدم حدود ۱۹۱ وزنم ۸۰ می خوام طول آلتمو افزایش بدم حداقل ۲۳ لطقف راهنمایی بفرمایید.

   
 •  
  ناجی ایران
   

  با عرض سلام
  مسئول گرامی سایت…………………………
  چرا جواب دوستانی که سوال میکنن رو نمیدید این از ادب به دوره

   
 •  
  شایان
   

  فاقعا مرسی .همینو میخواستم بخونم .من تو سن چهار ده سالگی امتعجب کردک که چرا مو های ضاید و آلت تناسلی رو بیضه ها مثل قبل نیست.ترسیدم .آدم یه سری چیزارو نمیتونه به خانوادش بگه در کل ممنون

   
 •  
  محمد
   

  سلام خسته نباشید من مشکلات هورمونی دارم کم کاری تیروئید و پرکاری هیپوفیز از سمتی التم ۱۲ سانته بیضهامم کوچیک دکتر میگ راهی نداره اما موندم چجور ازدواج گنم ۲۱ سالمه قدم ۱۹۷ وزنمم ۹۰٫ ممنون میشم راهنمایی کنین ک چجور بزرگ شه التم.با تشکر

   
 •  
  خاک
   

  الت بالای ۲۲ بدرد نمیخوره پایین ۱۵ بدرد نمیخوره مال من ۱۸ خوبه فقط سفت نیست

   
 •  
  محمد
   

  سلام خسته نباشيد از سايت خوبتون لطفا كمك كنيد جناب دكتر من الاتم ١١سانته بزرگ نميشه لطفا كمكم كنيد ٢٥سالمه

   
 •  
  رضا
   

  با سلام…
  پسری ۲۰ ساله هستم از بابلسر…
  متاسفانه یا خوشبختانه آلت تناسلی بزرگتر از بیست سانت برای من کمی ترسناک شده… بعد از چاقی تقریبا اندازه آلت به مرز بیست سانت رسید… سوالی که من رو ترسونده اینه که اکثر خانوم ها ترس خاصی از بزرگی بیش از حد آلت مردانه دارن..هنوز علتش رو نمیدونم برای همین توی خواستگاری عملا می ترسم از مطرح کردن یه سری مسائل مهم…و فکرم به این مسئله مشغول شده…آیا اندازه بیش از بیست سانت آسیبی به مجرای رحمی زن می رسونه؟ در ضمن با توجه به طبع گرمی هم که دارم با مصرف بعضی غذا ها فشار جنسیم رو کم می کنم چون خیلی زیاده…آیا این گرما و اندازه نا متعارف خطرناکه برای طرف مقابلم؟ متشکرم

   
  •  
   سلطان
    

   اره داداش، اسیب میزنه هم.به رحم هم به تمامی اجزای داخلی بدن
   تا ته نکن

    
 •  
  دانستنیهای پزشکی
   

  اطلاعات مفیدی را ارائه کردید ممنون از شما

   
 •  
  meysamkarimi
   

  باسلام من ۱۷سالمه حس می کنم خیلی التم کوچک است لطفا کمک کنید

   
  •  
   حسین کرمانی
    

   سلام من۱۹ سالمه آلت من در حالت شل ۵سانت ودر حالت راست۱۱سانته آیا راهی برای بزرگ کردن وجود دارد لطفا راهنمایی کنید با تشکر

    
  •  
   حسین کرمانی
    

   سلام من۱۹ سالمه از کوچکی آلت رنج میبرم لطفا راهنمایی کنید

    
 •  
  dr.amir mortazavi
   

  سلام . مرغ نخورید هورموناش باعث میشه التتون رشد نکنه و عواقب زیادی در پی داره ولی حیف که مسولین ما کاری نمیکنن که تولید اینجور مواد غذایی گرفته بشه

   
 •  
  غلام
   

  جوان ۲۰ ساله هستم طول التم ۱۲ سانتر قطرشم ۱۰ ایا اندازه اش کافیه؟

   
 •  
  دانی
   

  سلام آقای دکتر من ۲۰سالمه آلت تناسلی من خیلی کوچیکه فکر کنم شقش۱۰سانته خیلی مسخره میشم وباعث ناراحتیمه چیکار کنم که بزرگ بشه حداقل۱۵سانت بشه

   
 •  
  مهدی
   

  باارض سلام وخسته نباشید من پسر بچه ای ۱۴ساله هستم که االتم در حالت شل ۵سانت ودر حالت نعوذ۱۴سانته قدمم ۱۸۶ و وزنمم ۷۵. ایا این خوبه یابد اگه راهی برا بزرگ کردن الت هس پیشنهاد کنید باتشکر

   
  •  
   Error
    

   داش خوبه من ۱۶ سالمه ۱۸ سانت دارم الان واس تو خوبه😃

    
  •  
   کسری
    

   من و این عین همیم فقط من ۶۸ کیلوئم مشکلی نداره؟

    
 •  
  علی
   

  سلام من طول آلتم ۱۰ سانت و ۲۰ سال دارم
  لطفا برای بزرگ کردنش راهی نشان دهید

   
 •  
  سهیل
   

  سلام ،۲۸ سال دارم و طول آلتم حدودا در حالت نعوذ ۲۶ سانت هست که همسرم اذیت میشه، دکتر هم حلقه گذاسته که بیشتر از حد دخول نشه،لطفا راهکاری واسه کوتاه کردنش بدین،ممنون

   
 •  
  رضا
   

  سلام آقای دکتر من یه پسر سیزده ساله ام که آلت تناسلی ام در حالت (راست)۱۰و در حالت(شل) ۴سانتی متر است . لطفا یه روش طبیعی برای بزرگ شدن آلت تناسلی ام پیشنهاد بدهید. با تشکر

   
 •  
  علی
   

  با عرض سلام و خسته نباشید،جوانی هستم ۲۳ ساله که طول آلتم در حالت نعوظ ۱۱/۵ سانت بیشتر نیست،همسرم از کوچکی آلتم ناراضی است لذا از ازهم پاشیدن زندگیم میترسم،خواهشمندم اگر راهی برای بزرگ شدن آلتم هست بگید و زندگیم را نجات دهید،با تشکر

   
  •  
   navid
    

   من هم مثل شما همین مشکل را دارم

    
  •  
   Error
    

   سلام برادر
   شما میتونی با مراجعه به پزشک معالج این مشکلتونو لیان کنین ببینی دو روش برای بزرگ کردن الت هست
   ۱- مصرف داری و تزریق هرمون
   ۲-ماساژ در مانی

    
 •  
  محمد
   

  ممنون میشم زود جواب بدین ممنون از سایت خوبتون …………………

   
 •  
  محد
   

  با سلام
  من ۱۷ سالمه تول آلتم توحالت شل ۹ راست۱۵ سانته ولی به صورت کامل راست نمیشه وکمی میشه گفت شل میشه یک بار از اسپره استفاده کردم حدود ۱۸ سانت شد میشه گفت تو حالت شل پوست از پایین کشیده نمیشه اگه کشیده بشه ۱۸ واگه نه ۱۵ چی کار کنم عمل میخواد

   
  •  
   هادی
    

   اول درست را بخون خودت بزرگ شو.. ازدواج که کردی بعد به این چیزا فکر کن

    
 •  
  Amir arsalan
   

  سلام فردى هستم ۲۸ساله متأهل،كه به دليل ناتوانى از قرص كلوميپرامين استفاده ميكنم،تا همسرم اذيت نشه ولى يكسالى هست به دليل كوتاهى الت مورد تمسخر همسرم قرارگرفته و به همين دليل از رابطه جنسى سرد شده ام،درضمن بيضهام هم احساس ميكنم بيش از اندازه بزرگ شده است،و هر وقت درد ميگيرد هردو پهلويم هم احساس درد ميكنم،به نظر شما راه حلى براى بزرگ شدن الت وجود دارد،اگه راهى هست راهنماى كنيد تا مشكل زندگي من حل شود…… باتشكر

   
  •  
   amir arsalan
    

   سلام من هنوز جواب سؤالمو نگرفتم..پس كى جواب ميدين

    
  •  
   وکیل
    

   اگربه دودوابسته هستیدکنار بگذاریدشمامیتوانیداگراطلاعات خودرادرباره بدن خانمهابیشترکنیدوبدون دخول حتی همسرتونو راضی نگه دارید

    
  •  
   وکیل
    

   راههای ماساژ واستفاده ازغذاهای باطبع گرم به شماپیشنهادمیشه

    
 •  
  مصطفی
   

  با سلام به آقای دکتر. من ۱۳سال دارم آلت من خیلی کو چک است آیا میشه با روغن زیتون جلق بزنم و بزرگ شه

   
  •  
   Your Name
    

   خیر اینکار به هیچ وجه توصیه نمیشه. و اگر هم انجام بشه تاثیری روی بزرگ شدن الت ندارد. جدای از اینکه عوارض جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت

    
  •  
   Error
    

   خخخخخخخخخ داداش خود ارضایی تاثیری روی بزرگ شدن الت نداره…. جلق نه ولی ماساژ بده ولی نه در حدی که ارضاشی

    
 •  
  سعید
   

  سلام دکترجان ازکوچیکی بیضه های من ۲تاشم کوچیک هستم فکرنکنم ازجلق زدن بشه بله جلق زدن شده زیادم شده ولی ازکوچیکی کوچک هستن میشه راهنمایی خیلی خوب واسم بکنیدمیترسم تواینده واسم سخت بشه اگرازگیاهان دارویی بشه ممنون میشم .

   
 •  
  حسیب
   

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.۲۴ سال سن دارم طول آلت تناسلی من حدود ۲۲ سانتی متر هست اما تمایل دارم تا حدود ۴ سانتی متر طولش رو افزایش بدم.اگه امکان هست یک راه طبیعی برای رشد آلتم بدین.ممنون میشم

   
  •  
   دکتر بیتا
    

   داداش مگه میخوای کره ماه رو فتح کنی؟!؟!؟!؟!؟

    
 •  
  milad
   

  سلام. خسته نباشين
  من ۲۲ ساله از شهرهاى جنبوب کشور
  طول آلتم ۱۳ هست که بقول شما معموليه! مشکل من اينجاست ک زود انزال ميشم،کمتر سى ثانيه!!! چيکار کنم؟؟ واقعا به مشکل خوردم، دکتر هم نيست که برم.

   
  •  
   M
    

   پس من که توی ۵ ثانیه ارضا میشم باید چی بگم؟.!

    
  •  
   druid
    

   راه حل استفاده از اسپری تاخیری و یا کاندوم تاخیری .و همچنین عوض کردن حالتهای …..

    
 •  
  milad
   

  خیلی ممنون تشکر (*˘︶˘*)خیلی مطالب خوبي بودن

   
 •  
  hasan
   

  من به هیچ نتیجه ای نرسیدم اصلا هم موضوع مطالب ربطی به طب سنتی نداشت،لطفا طب سنتی راهم خدشه دار نکنید

   
  •  
   عباس
    

   با سلام من از شهر های های غرب کشورم ۱۷سالمه احساس میکنم کا آلتم کوچیکه ۱۴سانت کوچیکه

    
 •  
  طاهر مصطفی
   

  سلام خیلی ممنون از معلومات زیبایتان
  سوال من این است که الت تناسلی من در شل ۲inch و شخ ۴ انچ میبا شد آیا میتونم که یک خانم را رضایت بدهم……

   
 •  
  محسن
   

  اگر طرف مقابل کم بیاره چیکار میشه کرد

   
  •  
   دکتر ممد
    

   یعنی چی کم طرف مجاور کم بیاره زیاد بیاره
   داداش مگه تست انژکتور میگیری ک کم بیاره نکشه و … طرف مقابل کم بیاره تو فکر کن زیاد اورده دم غنیمت همین ک به فکرت بوده اونم اورده دست بوسشم باش
   از قدیم گفتن واسه قانع یه لقمه واسه نمک نشناس صد لقمه

    
 •  
  saeed
   

  سلام خسته نباشید من طول آلت تناسلیم۱۴سانته ولی قطر آلت تناسلیم کمه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

   
 •  
  کامران
   

  چه راهی برای کوچک کردن الت وجود دارد

   
  •  
   M
    

   خخخخ داداش همه میخوان درازش کنن تو میخوای کوتاهش کنی؟؟.

    
 •  
  حسن
   

  سلام خسته نباشید واقعا مطلب خوبی بود …ممنون …دکتر جان میگم جای عمل مشخصه بعد عمل؟

   
 •  
  ارمان
   

  Mmnun az mtalbtun

   
 •  
  جودی
   

  مرسی از شما

   
 •  
  1254
   

  برای بزر گ شدن آلت چه غذاهایی توسیعه میشود

   
 •  
  احسان
   

  سلام اقای دكتر؛خيلي ممنون اسايت به اين پر مهتواي؛سوالي دارم این است كه؛چرا تو دنياي كه الان علم اينهمه پيشرفت كرده؛اما شما نميتوانيد يه راه حل مناسبی به غير از عمل پيدا کنيد مثلا داروي ؛پمادي؛امپولي؛براي بزرگ كردن الت مردان بدبخت پيدا کنيد؛به خدا کوچکي الت يه موظل شده؛هي نگو که كوچکي ربطي به سكس نداره ؛اماخيلي هم ربط داره چون طرف مقابل  دوست داره؛من دوباره سر ميزنم تا نظر شما را ببينم مرسي

   
  •  
   دکتر ممد
    

   داداش علم پیشرفت کرده تو حوزه ی فناوری اینا نه توی میکرولوژی چیز شما
   داداش من چیکار کنم چیز شما کوچیکه بام دعوا میگیری من ک نچسبوندم بهت
   تقویتش کن داداش من ورزش نرمش اگه هم ژنتیکی بود یقه ی باباتو بگیر

    
 •  
  محمود محمودي دهنوي
   

  با سلام بيشتر جوانان كه رو به مواد مخدر مي اورند براي زود انزالي ولذت نبردن از ازرابطه جنسي زناشوئي مي باشد خوا هشمندم راه هاي سالم وداروهائي كه در اين موارد وجود دارد را به جوانان امزش بدهيد كه گرفتار اينديوافيون نشوند باتشكر

   
  •  
   دکتر ممد
    

   جوانان ما از اون جوونا نیست بهشون راه سالم هم نشون بدیم هم زمان از دودیجات و راههای پیشنهادی سالم ما استفاده میکنه ک اثرش دوبل بشه
   تو اینارو نمیشناسی از من بپرس
   بعدش کی به مشکل زندگی جوونا رسیدگی کرده ک به مشکل سکس و لذتشونم رسیدگی کنه

    
   •  
    ويزيتور دكتر ممد
     

    دكي تو كارت خيلي درسته…..

     
 •  
  مرتضي
   

  سايتيبسيار متفاوت و جالب است امتياز ديگر آن سرعت لود مطالب است كه قابل توجه است انشالله كه هر روز بهتر شود

   
  •  
   یه هم درد
    

   سلام دوستان بهترین راه موجود برای رشد آلت روش پنیمور هست با رو غن خراطین بر حسب یک سری تمرینات خودم دارم روش کار میکنم داره جواب میده کمی صبر میخاد .

    
   •  
    22
     

    داداش به مام روش پنیمور رو اموزش بده

   •  

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

آمار

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید ماه : 2,627
بازدید سال : 541,885
امروز : سه شنبه 08 مهر 1399

مطالب پیشنهادی